Tokarz - operator obrabiarek skrawających

Kraków

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe o danej specjalności (certyfikaty i kursy zawodowe z zakresu obsługi obrabiarek skrawających),
  • mile widziane kursy zawodowe lub znajomość pracy na tokarce podtorowej do reprofilacji zestawów kołowych pojazdów szynowych,
  • podstawowa wiedza oraz umiejętność czytania rysunków technicznych i konstrukcyjnych,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office i łatwość przyswajania programów diagnostycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. „B”.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki podtorowej (firmy Koltech),
  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczno-ruchową pojazdów kolejowych,
  • toczenie powierzchni zestawów kołowych,
  • obsługa urządzeń elektromechanicznych, diagnostycznych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku oraz do pakietu sportowego,
  • możliwość wykupienia uprawnień do ulgowych biletów kolejowych.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku.