Sprzedawca-kasjer (praca zmianowa)

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE , PODKARPACKIE

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i kontrola biletów w pociągach KMŁ,
  • udzielanie informacji pasażerom dotyczących świadczonej usługi, o cenach biletów oraz rozkładach jazdy,
  • obsługa aplikacji do sprzedaży i kontroli biletów,
  • weryfikacja uprawnień do ulgowych przejazdów,
  • przyjmowanie płatności gotówką i kartą,
  • wydanie biletu,
  • rozliczanie się ze sprzedaży,
  • stosowanie obowiązujących przepisów dot. obsługi pasażerów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • dobra orientacja w ofertach i przepisach kolejowych KMŁ,
  • komunikatywność i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych,
  • znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • atrakcyjne zniżki na bilety kolejowe.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • możliwość uzyskania uprawnień.

Klauzula informacyjna RODO (informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z rekrutacją):

Dopełniając wymogów art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 27.04.2016, str. 1, z późn.zm.), zwanego dalej „RODO”, informujemy, co następuje.

Oznaczenie Administratora danych osobowych.

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych osób wskazanych jest spółka: „Koleje Małopolskie”
    sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wodna 2, 30-556 Kraków, KRS 0000500799 (Administrator).
  2. Z Administratorem danych można kontaktować się na wyżej podany adres korespondencyjny lub na adres mailowy: sekretariat@kolejemalopolskie.com.pl.

Inspektor Ochrony Danych.

  1. Administrator powołał inspektora ochrony danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem: iod@kolejemalopolskie.com.pl lub na wyżej podany adres korespondencyjny.

Cel oraz podstawy prawne przetwarzania danych osobowych.

  1. Dane przetwarzane będą przez Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b lub c RODO w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy bądź na podstawie 6 ust. 1 lit. a RODO, gdy dane przetwarzane są w związku z udzieloną zgodą. Dane przetwarzane na podstawie zgody to te, które nie zostały wyszczególnione w katalogu art. 221 § 1 Kodeksu Pracy.

Prawa osób, których dane dotyczą.

  1. Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo:
  1. dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych (art. 15 RODO),
  2. do sprostowania lub uzupełnienia danych (art. 16 RODO),
  3. do usunięcia danych (art. 17 RODO – w przypadkach tam wskazanych),
  4. do ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO - przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego),
  5. do zgłoszenia sprzeciwu (art. 21 RODO - gdy przetwarzanie następuje na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
  6. do wniesienia skargi do organu nadzorczego (art. 77 RODO  - w przypadku uznania, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy RODO),
  7. do przenoszenia danych (art. 20 RODO - przysługuje ono w przypadku, kiedy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody w myśl art. 6 ust. 1 lit. a lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO lub na podstawie umowy w myśl art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz odbywa się w sposób zautomatyzowany),
  8. do wycofania zgody.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania danych znajduje się na stronie internetowej Administratora: https://kolejemalopolskie.com.pl/ w zakładce Dla pasażera. ​​​​​​​

PROCEDURA SYGNALIŚCI

W spółce „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przyjęto Procedurę dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych „Koleje Małopolskie” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie. Informacja o  ustanowionych kanałach dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz sposobu komunikacji z Komisją odpowiedzialną  za przyjmowanie w spółce „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgłoszeń wewnętrznych oraz podejmowanie działań następczych dostępna jest pod adresem https://kolejemalopolskie.com.pl/pl/o-spolce/sygnalisci