Data dodania: 26 czerwca 2026

Uczniowie odebrali świadectwa, studenci powoli zamykają sesję, a przed nami dwa miesiące pełne wycieczek, odkrywania nowych miejsc i letnich przygód.

Niezależnie od tego, czy planujecie weekendowy wypad, jednodniową wycieczkę czy dłuższy urlop, jesteśmy gotowi zabrać Was do najciekawszych zakątków Małopolski i nie tylko.

Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wspomnień wakacji.

Do zobaczenia na pokładach naszych pociągów i autobusów!