Kierowca autobusu

Myślenice, Olkusz, Proszowice, Nowy Targ

Główne zadania na stanowisku:

  • prowadzanie autobusu na liniach regularnych uruchamianych przez Koleje Małopolskie sp. z o.o. w ramach Autobusowych Linii Dowozowych (ALD) oraz Zastępczej Komunikacji Autobusowej (ZKA) na terenie województwa małopolskiego – miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy będzie jedna z baz postojowych Kolei Małopolskich (do wyboru przez kandydata po ustaleniu z pracodawcą): Myślenice, Olkusz, Proszowice lub Nowy Targ,
  • przygotowanie autobusu przed jazdą,
  • sprzedaż i kontrola biletów na pokładzie autobusu (w przypadku ALD) oraz obsługa pasażerów,
  • utrzymanie pojazdu w czystości (z uwzględnieniem warunków atmosferycznych),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzeniem pojazdu,
  • tankowanie pojazdu,
  • szczególna dbałość o prawidłowy i bezpieczny przewóz osób,
  • przestrzeganie przepisów prawa ruchu drogowego,

Wymagania:

  • wykształcenia co najmniej zawodowego,
  • prawa jazdy kategorii D,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • karta kierowcy,
  • dobry stan zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu,
  • samodzielność, zaangażowanie, sumienność oraz uczciwość,
  • odpowiedzialność i zdecydowanie,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w prowadzeniu autobusu (mile widziane),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie do wypoczynku oraz do pakietu sportowego,
  • możliwość wykupu uprawnień do ulgowych biletów kolejowych,

Wymagane dokumenty:

  • CV kandydata
  • Kopie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły (na etapie rozmów kwalifikacyjnych).
  • Kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje (na etapie rozmów kwalifikacyjnych).
  • Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Niniejszym, na podstawie art.6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. z siedzibą ul. Wodna 2, 20-556 Kraków, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się  w Spółce „Koleje Małopolskie” sp. z o.o."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.